sobota, 28 marca 2015

Motoryzacyjny weekend w Rzeszowie

 29 marca w Rzeszowie, czeka nas dzień pełen wrażeń. Odbędą się dwa ciekawe wydarzenia:
KJS organizowany przez Automobilklub Rzeszowski oraz impreza promująca film "Szybcy i Wściekli 7" organizowana przez kino Helios.


KJS - KONKURSOWA JAZDA SAMOCHODEM Zaznaczam, że to nie Rajd Rzeszowski! Ten mamy w sierpniu i w tej kwestii nic się nie zmieniło.MIEJSCE: parking PZM w Rzeszowie, ul Reymonta 3
START: godzina 10:00 
MIEJSCE PRÓB: BorgWarner w Jasionce
META: 13:30 w Rzeszowie
ROZDANIE NAGRÓD: godzina 16:00 w siedzibie Automobilklubu Rzeszowskiego
ul. Wyspiańskiego 2


KJS organizowany przez Automobilklub Rzeszowski stanowi I rundę Mistrzostw Okręgu PZM. 
Sart planowany jest na godzinę 10 z parkingu PZM w Rzeszowie.
LINK DO MAPY
Uczestnicy jadą według listy startowej dostępnej TUTAJ. Jak łatwo zauważyć jest troche maszyn godnych uwagi. W sumie kilka z nich nawet w ostatnich dniach przemieszczało się po Rzeszowie powodując chwilowe niekontrolowane wyrwanie z rzeczywistości. Będziemy mogli zobaczyć Lancery, Subaru WRX, Cliówki, Hondy, BMW i inne. Szału jak na rajdzie może nie ma co sie spodziewać, jednak i tak będzie co oglądać. Nie bądźcie zaskoczeni jeśli udacie się na plac, gdzie rozgrywają się próby a nie zostaniecie na niego wpuszczeni, ale próbować można. 

SZYBCY I WŚCIEKLI 7 - KINO HELIOS
MIEJSCE: kino Helios, przy al. Powstańców Warszawy 14
START: godzina 12:00
WSTĘP: wolny
ATRAKCJE: samochody sportowe, pokazy driftu, konkursy
KONIEC IMPREZY: godzina 18:00

Impreza organizowana w 7 miastach w Polsce przez sieć kin Helios, u nas dodatkowo do pomocy ludzie z Toru Rzeszów, którzy będą dbali o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę. 


LINK DO MAPY

Impreza ta nie ma nic wspólnego z rozpoczęciem sezonu w Rzeszowie, jednak co niektórzy mogą ją tak potraktować. Na pewno na przybyłych będzie czekać masa atrakcji, więc fani motoryzacji powinni być zadowoleni. Osoby chcące robić zdjęcia wskazane by posiadały żółte kamizelki odblaskowe. Miłośnicy driftingu powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ takie pokazy są w planie. Będzie można zobaczyć kilka samochodów znanych już z Festiwalu Motoryzacyjnego, który odbywał się 19.10.2014 roku w Rzeszowie. Podobno każdy będzie miał możliwość zrobić sobie zdjęcie w samochodzie rodem z planu filmu - jak to wyjdzie, zobaczymy. Osobiście mam nadzieję, że imprezę będzie można zobaczyć, usłyszeć i poczuć z daleka. 


Tak więc, każdy fan motoryzacji powinien jutro wybrać się na choć jedną z tych imprez. Fakt faktem te wydarzenia trwają praktycznie równolegle co w pewnym stopniu ogranicza, jednakże dla chcącego nic trudnego. Pogoda może nie będzie rozpieszczać, ale przynajmniej ma nie lać. To już dobra wiadomość i mam nadzieję zachęta na to by jutro nie zmarnować dnia na siedzenie w domu. Osoby, które nie będa mogły zawitać się na tych imprezach, zapraszam na NOWE OBLICZE na Facebooku, gdzie pojawią się materiały zarówno z KJSa jak i "Szybkich i Wściekłych".

POGODA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz